





Hotel Nassim ligt in de levendige wijk Gueliz, in het hart van Marrakech. Vanuit het hotel ben je in ongeveer vijf minuten rijden bij het beroemde Djemaa el Fna-plein en liggen ook bezienswaardigheden zoals de Majorelle Tuinen en het Yves Saint Laurent Museum binnen handbereik. Daarmee is het hotel een fijne uitvalsbasis voor sportteams die hun trainingskamp willen combineren met het ontdekken van de stad.
Na een intensieve trainingsdag kunnen teams ontspannen bij het buitenzwembad of gebruikmaken van de fitnessruimte en sauna. De kamers zijn voorzien van airconditioning, een eigen badkamer, minibar en gratis WiFi. Daarnaast beschikt het hotel over een restaurant met internationale gerechten, een bar en een terras. Dankzij de centrale ligging, de sport- en ontspanningsfaciliteiten en de levendige omgeving is Hotel Nassim geschikt voor teams die sport willen combineren met de sfeer van Marrakech.
Om de beste ervaringen te bieden, maken we gebruik van technologieën zoals cookies om informatie op het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons in staat gegevens zoals browsegedrag of unieke ID's op deze site te verwerken. Het niet geven van toestemming of het intrekken van toestemming kan bepaalde functies en mogelijkheden negatief beïnvloeden.